• quote 1
  • quote 2
  • quote 3
  • quote 4
  • quote 5

  • quote 1
  • quote 2
  • quote 3
  • quote 4
  • quote 5

Broodje Baptist

 

Sander Serveert ‘goes’ Jumbo!

Vanaf vandaag Serveert Sander iedere vrijdag drie broodjes bij de Jumbo Kerkrade-West, de eerste weken zal dit het broodje 'René!' zijn! Een heerlijk meergranen broodje met kipkerrie-salade. Dit broodje smaakt niet alleen heerlijk, het is ook nog eens met passie bereid. Zorgvuldig en met liefde voor het vak. Volgens alle geldende hygiëneregels die in een goede keuken thuishoren, maakt meester Sander deze broodjes samen met zijn leerlingen klaar. Hij doorloopt alle stappen heel secuur om onze leerlingen de beleving te geven die hoort bij het werken in de catering. Door het vele oefenen creëert hij vertrouwen en dat vertrouwen willen wij nu met U delen. U mag vanaf vandaag iedere vrijdag van onze broodjes genieten, ze zullen vrijdags rond 11.00u te vinden zijn bij de Foodcorner.

 

PHOTO 2021 04 16 10 31 33

Het bewuste broodje; vernoemd naar bedenker en maker ‘René’.

 

Wij zijn blij met deze kans die wij krijgen van Jos, wij genieten al jaren van het werken in hun winkel, onze leerwerkplek. Met deze stap breiden wij deze nu uit, want dit kunnen de leerlingen van de st. Jan Baptist ook! Eet smakelijk U zult de beleving proeven.

SO/VSO St. Jan Baptist
Schoolstraat 81
6466 HV Kerkrade
045 - 541 12 98
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

esflogo

 

SO/VSO St. Jan Baptist
Schoolstraat 81
6466 HV Kerkrade
045 - 541 12 98
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

logo Movare 
 Disclaimer | Privacyverklaring | Cookiebeleid
 © 2020 - SO/VSO St. Jan Baptist | website gebouwd door logo site42
 

© 2020 - SO/VSO St. Jan Baptist
website gebouwd door logo site42
 

 

esflogo

 

Om u te voorzien van de beste online ervaring op deze website maken wij gebruik van cookies.